czwartek, 31 października 2013

Współpraca z Firmoo :)

Współpraca z Firmoo :)


Chciałabym się z Wami podzielić moimi wrażeniami ze współpracy z firmoo.com. Byłam bardzo podekscytowana, gdy otrzymałam maila bo wiem, że wiele dziewczyn już współpracowało z firmoo a na ich blogach przeczytać można same "achy" i "ochy".
W roli przypomnienia dodam tylko, że Firmoo to internetowy sklep z okularami, do którego prowadzi link:
Zabrałam się do przeglądania okularów, najbardziej podobały mi się kujonki i duże okulary przeciwsłoneczne. Skorzystałam oczywiście z wirtualnej przymierzalni, załadowałam swoje zdjęcie i porównałam kilka modeli (bardzo ułatwiło mi to wybór). Zdecydowałam się okulary przeciwsłoneczne ze złotymi dodatkami (ostatnio mam bzika na punkcie złotych dodatków:).  Oto i one:
Pozostało czekać na przesyłkę i tu duże zdziwienie bo paczkę dostałam już po niespełna tygodniu.
Okulary były zapakowane w twarde etui i dodatkowo zabezpieczone folią bąbelkową.
W kopercie znalazłam:
Okulary
Twarde etui
Miękkie etui
Śrubokręcik
Ściereczkę do czyszczenia


      Muszę przyznać, że nie spodziewałam się tak dobrego jakościowo produktu, to najlepsze okulary przeciwsłoneczne jakie miałam. Nie tylko dobrze wyglądają ale chronią też przed słońcem, największą zaletą jest jednak to, że praktycznie nie czuć ich na nosie:). Nie zostawiają odbitych, czerwonych placków. Virtual Try-On System, czyli wirtualna przymierzalnia zdała egzamin, podoba mi się jak wyglądam w moich nowych okularkach:) A Wy co sądzicie?Obecnie na stronie Firmoo.com trwa promocja "Pierwsza para gratis", czyli wybieracie sobie okulary, niekoniecznie przeciwsłoneczne bo znajdziecie również okulary korekcyjne i płacicie tylko za przesyłkę. Sądzę, że warto skorzystać, szczególnie jeśli ktoś myśli o zmianie okularów korekcyjnych, są na prawde dobrej jakości. http://www.firmoo.com/free-glasses.html

A blogerów, którzy tak jak ja chcieliby podjąć współpracę z Firmoo, zapraszam do zapoznania się z linkiem:

3 komentarze:

  1. Bardzo ładne i widać, że nie byle jakie. Pozdrawiam :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Fajnie, że polecasz, bo też się zastanawiałam nad taką współpracą. Czego konkretnie chcą w zamian? Nie wiedziałam, że można sobie poprzymierzać okulary wirtualnie - fajny pomysł! :)
    Pozdrawiam,
    Sol

    OdpowiedzUsuń